O nas – Opieka Domowa Almach

W celu zapewnienia Państwu kompleksowej opieki prowadzimy również internetowy i stacjonarny sklep medyczny (posiadamy umowę z NFZ), wyposażony w szeroki wybór artykułów medycznych i pomocniczych. 

Nasi klienci otrzymują kompletną usługę w postaci usług opiekuńczych i zabezpieczenie w produkty niezbędne do codziennej opieki. 

Opieka Domowa Almach to firma łącząca ludzi wrażliwych na potrzeby i los osób starszych, która oprócz świadczenia usług pielęgnacyjno-opiekuńczych dąży do zwiększenia świadomości w zakresie profesjonalnej opieki.

Wszyscy opiekunowie posiadają bogate doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Posiadają wiedzę z zakresu potrzeb i problemów osób starszych, specyfiki pracy opiekuńczej, zakresu chorób i sytuacji z nimi związanymi oraz metod współpracy z rodziną. Znają zasady pierwszej pomocy i wiedzą jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.   
OK