×

Ostrzeżenie

Nie można nawiązać połączenia z serwerem xmlrpc. Lista może być nieaktualna

O firmie Almach

Jesteśmy na rynku od 2011 roku!

Zrealizowaliśmy ponad 80 000 godzin opieki!

Nasza kadra liczy ponad 22 osoby!

Kliknij i poznaj nasze referencje

Opieka Domowa Almach to firma specjalizująca się w świadczeniu usług dla osób starszych i chorych w ich miejscu zamieszkania na terenie miasta Bydgoszczy. Istniejemy od 2011 roku, lecz mimo młodego wieku posiadamy bardzo bogate doświadczenie – zrealizowanych ponad 80 000 godzin opieki i liczną grupę zadowolonych klientów.

Historia

Założycielem firmy jest jej dyrektor Tomasz Hirt, który ukończył 2 letnie studia magisterskie na kierunku praca socjalna na University of Birmingham oraz przez 4 lata pracował jako pracownik socjalny i opiekun w Wielkiej Brytanii w takich placówkach jak: Robinia Care Group Ltd. oraz New Hope Health and Home Care. Dzięki swojemu wykształceniu oraz bogatemu doświadczeniu doskonale zna standardy opieki i pielęgnacji osób starszych świadczone w Europie Zachodniej i takie same utrzymuje w Opiece Domowej Almach.

Cele

Celem firmy jest wspieranie prawnych i faktycznych opiekunów osób starszych we wszelkich czynnościach medycznych jak i  pielęgnacyjno-opiekuńczych. Poprzez kompleksowy zestaw usług i produktów zapewniamy poczucie bezpieczeństwa i komfortu całej rodzinie.
ALMACH to firma łącząca ludzi wrażliwych na potrzeby i los osób starszych, która oprócz świadczenia usług pielęgnacyjno-opiekuńczych dąży do zwiększenia świadomości w zakresie profesjonalnej opieki.

Dlaczego Opieka Domowa Almach?

Dzięki połączeniu wiedzy, doświadczenia oraz wyznaczonych celów Opieka Domowa Almach gwarantuje:

Profesjonalną kadrę opiekunek, ponieważ prowadzimy rzetelną rekrutację (wybieramy tylko wykształcone i doświadczone osoby, umiejące łatwo nawiązywać kontakt) oraz cyklicznie badamy zadowolenie klientów z pracy naszej kadry.
Ciągłość opieki, ponieważ w przypadku choroby lub pilnego wyjazdu opiekunki zapewniamy zastępstwo
Elastyczność działania, ponieważ w przypadkach losowych, np. pogorszenie stanu zdrowia podopiecznego, dostosowujemy liczbę godzin opieki, do nowych okoliczności
100% odpowiedzialność za pracę opiekunek, ponieważ są one naszymi pracownikami
Dla podopiecznych posiadających orzeczenie o niepełnosprawności możliwość odliczenia kosztów opieki od podatku dochodowego w rozliczeniu rocznym, ponieważ każdego miesiąca wystawiamy rachunek za usługi
Atrakcyjną cenę do zakresu usług, ponieważ nasz cennik skonstruowany jest tak, że im więcej godzin opieki jest zamawiane tym klient płaci mniej
Przejrzystą i czytelną umowę, ponieważ zamieszczamy w niej szczegółowy opis obowiązków opiekunek, zakres odpowiedzialności firmy oraz warunki i formy płatności
Kompleksowe wsparcie w zakresie opieki nad osobą starszą lub chorą w środowisku domowym. W oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie, pomagamy zaopatrzyć się we wszystko to, co jest niezbędne w sprawowaniu opieki nad bliskim.

Ostatnie porady

Internet dla seniora
Nadal pokutuje przeświadczenie, że osoby starsze nie rozumieją, obsługi komputera i czują się…
Czytaj więcej
Upadki w domu
Najczęstszym z wypadków w środowisku domowym jest upadek, będący przyczyną utraty sprawności, bardzo…
Czytaj więcej
Zatrucie lekami
Wraz z wiekiem wzrasta, ilość objawów chorobowych, które osoby starsze niwelują za pomocą…
Czytaj więcej

Projekt: Usługi społeczne drogą do rozwoju mieszkańców Bydgoszczy

Leśny Dom Seniora

Kontakt

.ul. Glinki 146, 85-861 Bydgoszcz

.52 333 80 33

.tomasz@almach.pl